Svarbu

Vertimas yra bendruomenės pastangos jūs galite prisijungti. Šis puslapis šiuo metu išverstas 100.00%.

1. Preambulė

Tai geografinės informacinės sistemos (GIS) programinės įrangos QGIS naudotojo vadovas. QGIS veikia pagal GNU General Public License. Daugiau informacijos rasite QGIS puslapyje, https://www.qgis.org.

Šio dokumento turinys parašytas ir patikrintas pagal paskutines autorių ir redaktorių žinias. Bet klaidų vis tiek gali būti.

Todėl autoriai, redaktoriai ir leidėjai nėra atsakingi už šios dokumentacijos klaidas ir galimas pasekmes. Mes raginame jus pranešti apie visas galimas klaidas.

Šis dokumentas parašytas naudojant reStructuredText. Jį galima rasti kaip reST šaltinį github’e, ir internete kaip HTML bei PDF per https://www.qgis.org/en/docs/. Išverstos šio dokumento versijos taipogi gali būti peržiūrėtos ir atsisiųstos iš QGIS projekto dokumentacijos sekcijos.

Daugiau informacijos apie pagalbą ruošiant šį dokumentą ir apie vertimą rasite https://qgis.org/lt/site/getinvolved/index.html.

Nuorodos šiame dokumente

Šiame dokumente yra vidinės ir išorinės nuorodos. Paspaudus vidinę nuorodą jūs pateksite į nurodytą dokumentą, o paspaudus išorinę nuorodą bus atvertas interneto adresas.

Dokumentacijos autoriai ir redaktoriai

Sąrašas asmenų, prisidėjusių prie šios dokumentacijos rašymo, peržiūrėjimo ir vertimo: Contributors.

Copyright (c) 2004 - 2020 QGIS Vystymo komanda

Internete: https://www.qgis.org

Šio dokumento licencija

Leidžiama kopijuoti, platinti ir/ar modifikuoti šį dokumentą pagal GNU Free Documentation License, 1.3 versijos ar bet kurios vėlesnės versijos, paskelbtos Free Software Foundation be jokių kintančių dalių, jokių pirmo puslapio tekstų ir jokių galutinių tekstų. Licencijos kopija pridėta Appendix B: GNU Free Documentation License.

1.1. Kas naujo QGIS 3.34

Šioje QGIS laidoje yra šimtai riktų pataisymų ir daug naujų savybių bei patobulinimų, lyginant su QGIS 3.28. Naujų funkcijų sąrašą rasite vizualiam pakeitimų sąraše https://qgis.org/lt/site/forusers/visualchangelogs.html.

Mes rekomenduojame naudoti šią versiją, o ne ankstesnes.